KONKURS FOTOGRAFICZNY

Wyniki konkursu fotograficznego zorganizowanego w Przedszkolu nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki w Wołominie „Jak kreatywnie bawię się z rodzicami”

Dnia 07.06.2021 roku zebrała się komisja konkursowa w składzie:  Beata Bajurska –  nauczyciel, Iwona Guziuk – nauczyciel, Grażyna Ziółkowska – pomoc nauczyciela. Przedmiotem konkursu były zdjęcia ukazujące dziecko z rodzicami podczas zabawy. Na konkurs  wpłynęły 23 zdjęcia ze wszystkich grup wiekowych. Dokonując oceny jury brało pod uwagę: walory artystyczne i estetyczne zdjęcia, merytoryczność i zgodność pracy z przedmiotem konkursu oraz oryginalność, pomysłowość wykonania zdjęcia.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Marysia Muzal grupa VI Elfy

II miejsce – Natalia Kwiatkowska grupa II Pszczółki

III miejsce – Aleksander Pierzchała grupa VII Biedronki

Wyróżnienia:

Ada Matys – grupa I Smerfy

Dawid Buczek – grupa IV Motylki

Maja Krauze  – grupa VI Elfy

Komisja ustaliła, że ze względu na różnorodność i pomysłowość przy wykonywaniu zdjęć wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Brak zdjęć w tej galerii