"OPOWIADAMY BAJKI" - KONKURS LITERACKI

Wyniki przedszkolnego konkursu literackiego zorganizowanego w Przedszkolu nr 2

im. Pyzy Wędrowniczki w Wołominie

pt.„Opowiadamy bajki”

Na konkurs  wpłynęło 19 prac, bajek napisanych przez dzieci z różnych grup wiekowych, wraz z rodzicami lub rodzeństwem.

Dnia 29.10. 2019 roku zebrała się komisja konkursowa  w składzie: Ewa Walachnia –  dyrektor przedszkola, Anna Tucin – nauczyciel przedszkola, Aniela Sycik – nauczyciel przedszkola. Kryterium oceny jury była: pomysłowość i walory artystyczne. Ocenie podlegały tylko prace zgodne z regulaminem konkursu.

Jury uznało, że wyróżnienia otrzymają:

1. Szymon Choromański z mamą i siostrą, za bajkę pt. „ Wujek Kot”
  2. Marysia Muzal z mamą, za bajkę pt.”Marzenia Jednorożca”
  3. Jaś Muzal z mamą, za bajkę pt.”Przygody czerwonego traktorka”
  4. Michalina Dąbrowska – Ciupa z rodzicami i siostrą za bajkę pt. „Pomocna Tosia pomaga leśnym zwierzętom”

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Dyplomy i nagrody zostały wręczone podczas apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości,  w Przedszkolu nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki w Wołominie, dnia 08. 11. 2019 r

Brak zdjęć w tej galerii