Strona głowna  /  Grupa V

Mariola Zakrzewska

Woźna oddziałowa: Sylwia Przybysz

adres e-mail naszej grupy: grupa4motylki.p2@gmail.com

Niedawno swoje urodziny obchodziła Marysia.

Marysiu! - życzymy Ci wielu wspaniałych chwil wypełnionych zabawą z koleżankami i kolegami w przedszkolu. Sto lat!

Grudzień dla dzieci z naszej grupy oraz całej społeczności przedszkolnej był bardzo pracowity i pełen niespodzianek. Były prezenty mikołajkowe, ubieranie choinki, własnoręczne ozdabianie pierników, których nie mogło zabraknąć w święta. Odwiedził nas również bardzo ważny gość, na którego dzieci czekały cały rok, Święty Mikołaj. Świętowaliśmy również wspólnie urodziny Filipa. Wszystkiego najlepszego Filipku!

Ostatnio świętowaliśmy urodziny Liliany. Nasza solenizantka poczęstowała nas pysznymi cukierkami. Motylki w prezencie dla Lili przygotowały wspólnie album ze swoich rysunków. Wszystkiego najlepszego Lilianko!

1,2,3,4… patyczki liczysz ty –ostatnio,  podczas zajęć Motylki bawiły się kolorowymi patyczkami. Zadanie polegało na układaniu - przeliczaniu patyczków według instrukcji słownej nauczyciela. Na zakończenie dzieci budowały różne  wzory, nazywały je i określały z ilu patyczków się składają.

7 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Imieniny Pyzy Wędrowniczki. Tego dnia dzieci odświętnie ubrane śpiewały piosenki ludowe oraz zrobiły zdjęcie pamiątkowe. Z tej też okazji Motylki przygotowały kolorowe portrety naszej Pyzy.

Poniedziałek - 21 września był wspaniałym dniem dla każdego dziecka – świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Czekało na Nas wiele atrakcji i wspaniałej zabawy! W ogrodzie przedszkolnym braliśmy udział w konkurencjach sportowych i zabawach integracyjnych oraz w spotkaniu ze strażakami.

"Nasza kolorowa i bezpieczna droga do przedszkola". Motylki poznają i utrwalają zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy.

Wspólnie obchodzimy urodziny

Ostatnia aktualizacja: 2021-01-11