Strona głowna  /  Grupa VI

Emilia Tymińska

Woźna oddziałowa: Katarzyna Siedziewska

adres strony e-mail: grupa6elfy@interia.pl

Imieniny Pyzy Wędrowniczki to uroczyste święto w naszym przedszkolu. Tego dnia  śpiewaliśmy piosenki ludowe, rysowaliśmy naszą patronkę, oglądaliśmy przedstawienie o Pyzie w wykonaniu „Biedronek”. Były pamiątkowe zdjęcia i przepyszne pyzy na obiad.

28 września pojechaliśmy do Warszawy do Teatru  Capitol na muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków pt.: „Wanna Archimedesa”. Dzieci poznały dokonania Newtoona, Einsteina oraz odkrycia Kolumba. Dowiedziały się co to jest grawitacja i kto wymyślił koło. Oglądały zabawy z cieniem i tańczyły do wesołych piosenek.

Dzieci z gr. Elfy powitały jesień pracą plastyczną. Z kolorowych papierów odrysowały i wycięły różnych kształtów liście, nakleiły oczy oraz uśmiechy i w ten sposób powstały „Uśmiechnięte listeczki”.

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-13