Strona głowna  /  Grupa VII

Nauczycielki: Agnieszka Paciorek
                       Anna Rychta

Woźna oddziałowa: Beata Wiśniewska

adres e-mail naszej grupy: biedronkiwprzedszkolu@gmail.com

W naszym przedszkolu obchodziliśmy imieniny naszej patronki Pyzy. Z tej okazji grupa Biedronek wystawiła przedstawienie dla starszaków nie obyło się bez uroczystego Sto lat i słodkiego poczęstunku.

Biedronki poznały sposób życia zwierząt w lesie. Wspólnie zadecydowały, że wykonają myszkę. Zobaczcie co udało nam się zrobić.

Biedronki lubią ćwiczenia gimnastyczne, dzisiaj były według metody C. Orffa. Jak widać wszyscy bawili się doskonale.

No i się stało... przyszła Pani Jesień. Biedronki po obserwacji przyrodniczej w naszym ogrodzie namalowały Jesień farbami. Starannie dobierały kolory oraz uwzględniały wielkość krzewów i drzew tworząc parkowy krajobraz.

We wrześniu Biedronki były w Teatrze Capitol w Warszawie na przedstawieniu pt. :"Wanna Archimedesa". Dzieci poznały prawa fizyki np. Archimedesa, Newtona. Uczyły się poprzez uczestnictwo w wykonywanych doświadczeniach przez aktorów. Zachowując wszelkie środki ostrożności w dobie korona wirusa bezpiecznie wróciliśmy do Przedszkola.

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-22