Strona głowna  /  Grupa II

Nauczycielki: Beata Bajurska

Woźna oddziałowa: Beata Wiśniewska

adres e-mail naszej grupy: pszczolkip2wolomin@gmail.com

Nareszcie spadł długo wyczekiwany przez nas śnieg. Co prawda mieliśmy nadzieję na większą ilosć ale i tak udało się nam ulepić bałwana.

Spotkanie z Mikołajem w tym roku było trochę inne niż zawsze ale humor nam dopisywał i zabawa była wspaniała. Do zobaczenia za rok, Mikołaju!

Oto nasze prace plastyczne...skarpety Mikołaja i kolorowe bombki malowane brokatowym klejem.

W Święta Bożego Narodzenia nie może zabraknąć pierników ozdabianych przez nas.

Ubieranie choinki jest super! W tym dniu świętowaliśmy też urodziny Natalki, a piękie ustrojona przez nas choinka to wspaniałe tło dla pamiątkowego zdjęcia! Wszystkiego najlepszego Natalko!!!

W piątek na tablicy w naszej sali Mikołaj zostawił list. Napisał, że przyniósł nam prezent i podał wskazówki jak mamy go odnaleźć. Nie było łatwo ale się udało, dziękujemy Mikołaju!

Kolejne święto w naszej grupie, tym razem świętowaliśmy rodziny Tymona. Pomimo małej ilości dzieci, życzeń było mnóstwo! Dużo radości Tymek!!!

Ostatnio świętowaliśmy urodziny Jasia, trochę nas mało ale i tak było bardzo wesoło! Wszystkiego najlepszego Jasiu!!!

Laura, nasza solenizantka! Wszystkiego najlepszego życzą Pszczółki!

7 października Pyza obchodziła imieniny. Z tej okazji w ogrodzie śpiewaliśmy, tańczyliśmy, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z jubilatką. Na zajęciu plastycznym ubraliśmy Pyzę w kolorową spódniczkę.

Kolejne urodzinowe święto w naszej grupie! Maja i Zosia, życzymy Wam samych radosnych dni!

W poniedziałek świętowaliśmy urodziny naszej koleżanki. Wszystkiego najlepszego Ala!

Z plasteliny lepiliśmy owoce jesieni...jabłka, śliwki i gruszki.

Piękna jesienna pogoda zainspirowała nas do malowania jarzębiny.

Trochę ćwiczeń gimnastycznych z wykorzystaniem szarf.

Oto sygnalizatory świetlne w naszym wykonaniu, przy okazji utrwalaliśmy zasady bezpieczeństwa dzieci na drodze.

Nareszcie razem! Czas mija nam bardzo miło i szybko!

Ostatnia aktualizacja: 2021-01-14