PAJACYK, DZIECI I ŚWIĘTY MIKOŁAJ...

"Pajacyk, dzieci i św. Mikołaj" -  to spotkanie ze św. Mikołajem, w którym 18 grudnia przeplotły się fabuła, muzyka, taniec, animacje oraz konkursy i zabawy. Czy św. Mikołaj naprawdę potrafi wszystkich uszczęśliwić? Spełnić wszystkie marzenia? Była doskonała okazja, aby to sprawdzić. Dziewczynka o imieniu Kasia ma małego pajacyka i chciałaby mieć dokładnie takiego samego Pajacyka, ale żeby był duży, grzeczny, umiał mówić, tańczyć i mógł stać się jej najlepszym przyjacielem. To bardzo trudne zadanie… Ale – jak się okazało - nie dla św. Mikołaja! Dzieci podczas balu świetnie się bawiły, a gość dnia - św. Mikołaj został mile przywitany, za co odwdzięczył się prezentami, które Smerfy znalazły pod choinką.