Strona głowna  /  Galeria  /  Z WIZYTĄ U PANI BURMISTRZ
Z WIZYTĄ U PANI BURMISTRZ
data dodania: 2019-05-16

Z okazji Dnia Optymisty dzieci z grupy Biedronki i Żabki udały się do Urzędu Miasta na spotkanie z Panią Burmistrz - Elżbietą Radwan.  Wizyta rozpoczęła się od powitania w sali konferencyjnej, gdzie dzieci poczuły się jak prawdziwi radni podczas sesji.  Podczas spotkania przedszkolaki  poznały bliżej sylwetkę naszej burmistrz, dowiedziały się jak ważną rolę wypełnia w życiu społecznym miasta. Chętnie zadawały pytania z wielu dziedzin, na które Pani Burmistrz cierpliwie odpowiadała. Spotkanie było bardzo radosne a dzieci mile zaskoczyła słodka niespodzianka od gospodarzy. W podziękowaniu przedszkolaki wręczyły ręcznie wykonane motylki z optymistycznymi sentencjami. Biedronki i Żabki odwiedziły także ławeczkę Henryka Konstantego Woyciechowskiego - założyciela naszego miasta. W drodze powrotnej do przedszkola  obdarowały mieszkańców optymistycznymi motylkami. Oczywiście, nie mogło zabraknąć odwiedzin w parku B. Wodiczki...

Strona: 1 2