Strona głowna  /  Galeria  /  SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM
SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM
data dodania: 2020-10-04

21 września odbyło się spotkanie z przedstawicielami  Straży Pożarnej. Nasi goście przybliżyli  dzieciom, na czym polega ich praca.  Okazało się, że nie ogranicza się wyłącznie do gaszenia pożarów. Straż pożarna nie tylko pomaga ludziom podczas wypadków samochodowych ale prowadzi także wiele innych działań, które służą ludziom i ich bezpieczeństwu. Dzieci dowiedziały się jak  bezpiecznie zachować się w czasie wypadku, pożaru czy burzy. Utrwaliły numery alarmowe 998 i 112 i wiedzą już, w jakich okolicznościach należy wezwać straż pożarną. Nasi goście zaprezentowali umundurowanie i ekwipunek, umożliwili zwiedzenie wozu strażackiego oraz zademonstrowali jak należy gasić pożar. Dziękujemy, zapraszamy częściej!!!

Strona: 1 2