Strona głowna  /  Grupa IV

Nauczycielki:  Aniela Sycik
                              Mariola Zakrzewska

Woźna oddziałowa: Katarzyna Siedziewska

Dnia 4 października  pojechaliśmy na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie, gdzie czekało na nas wiele atrakcji. Na początku uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych podczas, których samodzielnie przygotowaliśmy pizzę według własnego pomysłu. Jak się okazało po pieczeniu, pizza wykonana własnoręcznie smakowała wybornie. Był również czas na wspólne zabawy na świeżym powietrzu, w stodole na sianie, przejażdżkę wozem, karmienie zwierząt i kiełbaski. Dzieci bawiły się wyśmienicie. Do przedszkola wszyscy wracali trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Kolorowa jesień zawitała do naszego przedszkola. Dzieci przyniosły dary jesieni, które umieściliśmy w kąciku przyrodniczym. Stworzyliśmy kącik pełen darów z parku i lasu oraz darów z ogródka i sadu. Podczas zajęć utrwalaliśmy nazwy owoców i warzyw, a kasztany i żołędzie stanowiły świetny materiał do zabaw matematycznych.

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-08