Strona głowna  /  Grupa III

Nauczycielka: Karolina Wysota

Woźna oddziałowa: Marzena Łubnicka

adres e-mail naszej grupy: zabkip2@gmail.com

Kochani rodzice podczas I semestru w naszej grupie staraliśmy bawić się i uczyć nie myśląc o panującej pandemii. Wspominaliśmy wakacyjny czas, na nowo uczyliśmy się funkcjonowania ze sobą w grupie, razem świętowaliśmy nasze urodziy. Zasady bezpieczeństwa w przedszkolu i na ulicy również są mam znane. Omawialiśmy pory roku tj. jesień i zima. Wesoło bawiliśmy się podczas dnia przedszkolaka, imienin Pyzy Wędrowniczki oraz balu karnawałowego. Poznaliśmy sposoby opieki nad zwierzętami domowymi i dzikimi. Wiemy, że weterynarz jest ich lekarzem. Utrwalilismy wiedzę o zdrowiu, dzięki mamie Olusia mogliśmy samodzielnie umyć zęby a przy okazji poznaliśmy pracę stomatologa. Spotkaliśmy się że strażakiem oglądając jego wóz z pełnym wyposażeniem. Rozmawialiśmy o więzach rodzinnych przy realizacji tematów dotyczących świąt oraz dnia babci i dziadka. Liczymy na to, że przyszły czas minie nam równie pracowicie.

Ostatnia aktualizacja: 2021-02-14