Grupa V

Nauczycielki: Agnieszka Paciorek
                         Elżbieta Popek

Woźna oddziałowa: Beata Grabowska

Drugi tydzień w przedszkolu upłynął nam wesoło i pracowicie. Malowaliśmy nasze przedszkole, konstruowaliśmy zjeżdżalnię, spacerowaliśmy po ścieżce sensorycznej a na koniec świętowaliśmy Dzień Kropki

Dzisiaj w naszej grupie jest podwójne święto....urodziny obchodzą Amelka i Natalka. Wszystkie Biedronki życzą Wam dużo zdrówka i spełnienia marzeń.

Wróciliśmy po wakacjach....I aż trudno było rozpoznać nasze Biedronkowe Stado. Wszyscy urośli, dojrzali.....i stęsknieni za sobą. W pierwszym tygodniu po powrocie do przedszkola rozmawialiśmy o sobie...o naszym Kodeksie Przedszkolaka, o uczuciach i emocjach....ale wspominaliśmy też nasz integracyjny wyjazd.

Dziś swoje święto urodzinowe miała nasza Biedronkowa Alicja. Wszystkiego najlepszego od wszystkich Biedronek!!!

Nasz powrót do przedszkola w tym roku szkolnym zaczęliśmy od spotkania integracyjnego. Milo Nam powitać w naszym Biedronkowym Stadzie Marcelinkę, Igora i Michała oraz ich Rodziców. Było zdrowo i bardzo wesoło. Karmiliśmy alpaki, kucyka, kury, kozy....niektórzy Nas podjadali marchewkę i jabłka... Po warsztatach plastycznych nadszedł czas na pyszności zrobione przez Biedronkowch Rodzicow- najlepszych na świecie!!!!