Wyniki konkursu plastycznego Nasza Patronka - Pyza Wędrowniczka

Na konkurs wpłynęło 41 prac  ze wszystkich grup wiekowych. Wyróżnione prace zostały wyeksponowane na wystawie w kąciku ludowym.

Dnia 09.10.2023 roku, komisja konkursowa w składzie:  Ewa Walachnia - dyrektor przedszkola, Dorota Dźwigała - nauczyciel prowadzący kółko plastyczne, Emilia Tymińska - nauczyciel prowadzący kółko plastyczne. Kryterium oceny jury była: oryginalność, pomysłowość, technika i estetyka wykonania. Ocenie podlegały tylko prace zgodne z regulaminem konkursu. Komisja przyznała trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach: prace przestrzenne i płaskie. Pozostałe prace otrzymały wyróżnienia.

KATEGORIA PRACE PRZESTRZENNE:

Miejsce I - Kazimierz Durka (grupa Smerfy)

Miejsce II Zuzanna Kruk (grupa Pszczółki)

Miejsce III Wiktoria Kuchta (grupa Smerfy)

KATEGORIA PRACE PŁASKIE:

Miejsce I Michalina Gawryś (grupa Słoneczka)

Miejsce II Kacper Steckiewicz (grupa Motylki)

Miejsce III Helena Szumilas (grupa Żabki)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy lub wyróżnienia, które zostały wręczone podczas uroczystości z okazji Imienin Naszej Patronki, Pyzy Wędrowniczki w dniu 11.10.2023 roku.

Gratulujemy nagrodzonym i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.