WALENTYNKI

Dzisiejszy dzień był doskonałym czerwonym dniem przyjaźni dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola. 14 lutego to nie tylko dzień zakochanych, to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi.  Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowanego przez Radę Rodziców, pokaz tańca towarzyskiego?to nie jedyne atrakcje. Ogrom radości wszystkim sprawiła Walentynowa fotobudka przygotowana przez dzieci i Rodziców z grupy Żabki. Był to dzień niespodzianek, miłych wrażeń oraz pięknych gestów?

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas we wtorek 6 lutego br. Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, rozpoznać dzieci było bardzo trudno, przebrane były za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Zabawy, humoru i radości było co niemiara. Na koniec odbył się pokaz mody, każde dziecko mogło prezentowało swój strój. Zabawa udała się na 102! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

WARSZTATY LUDOWE

W piątek, 09.02.24r. gościliśmy p. Karolinę Czarkowską oraz Adama Dębińskiego, tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca BezWianka. Spotkanie było okazją do wspólnego śpiewu i tańca w ludowym klimacie.